0 224 273 00 83
0 543 273 09 83
info@alfamakmakina.com

Hakkımızda

Alfamak Makine > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Baskı makinelerinin, maliyetlerini kaliteden ödün vermeden aşağıya çekmeyi hedefleyen firmamız. Serigraf baskı teknolojisi ve diğer baskı teknolojileri konusunda ciddi araştırmalar yapmıştır.

Araştırmalar sonucunda kaliteli makineleri en uygun fiyata ürettirmeyi başarmıştır. Uygun fiyata ürettirirken  Makinelerimiz de  kaliteden taviz vermeyip Panasonic, (SMC Japon), Alman(Festo) Taiwan (Airtac) ve  U.S.A tarafından üretilen dünyanın en kaliteli parçalarını kullanmıştır.

Bu kalite anlayışı içerisinde asıl hedef; ürettiği ürünü en doğru markalama yapabileceği baskı sistemlerini kurmak ve müşteri için baskı çözümleri üretmektir.

Baskı teknolojilerinde ki yenilikleri yakından takip ederek, serigraf baskı makineleri, tampon baskı makineleri, sıcak yaldız baskı makineleri, kozmetik ürün baskı makineleri alanında bu teknolojileri uygulamayı başarmıştır. Bu sayede iç piyasa pazarını genişletirken, dış piyasada da çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır.  Ayrıca yüksek kalite standartlarında tampon baskı silikonu, tampon baskı için Klişe, EN 71-III standartlarında tampon ve serigrafi baskı mürekkepleri ile hizmet vermektedir.

Firmamıza 2023 yılında kazandırdığımız SCREEN TANTO 6120 film çıkış makinası ile yüksek kalitede günlük film çıkış hizmetide vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

  • Baskı makineleri ve yardımcı malzemeleri sektöründe,  yeni teknolojileri uygulayarak lider bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

  • Türkiye de ve bölge de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam ederken, bünyesinde; alanında en fazla makine çeşidini bulunduran firma olmaya devam edecektir.

“Tampon ve serigrafi baskı konusunda çözüme mi ihtiyacınız mı var? Hemen bize ulaşın.”